Õunakoogi konkursil osalemise tingimused

Registreeru hiljemalt 30. septembril õunakoogi konkursile.
ÕUNAFEST 30.09.2023

Õunakoogikonkursil osalemise tingimused

1. Kodusel viisil küpsetatud õunakoogi üks koostisosa peab olema õun(ad). Õunakoogis võib olla teisi sobivaid lisandeid.

2. Õunakook peab olema valminud mitte varem kui 24 tundi enne konkursi algust. Konkursile saab registreerida hiljemalt 30. septembril kell 11.00, selleks ajaks peaks koogi tooma konkursi korraldajate kätte  aadressil Jõemetsa küla, Piilsi kool, Piilsi seltsimaja.

3. Konkursi maitseleti jaoks piisab ühest õunakoogist soovitava kogusega 400-500 g. 

4. Õunakooki võib küpsetada ka müügiks ja pakkuda seda õunafestivali kogukonnakohvikus. Oma õunakoogi turustamise korralduse eest vastutab koogi valmistaja.

5. Õunakoogi küpsetaja edastab korraldajatele kirjalikus vormis andmelehe, millel on koogi nimi ning soovi korral ka koogi retsepti, küpsetaja nimi ja küla nimi, telefoni number (juhuks kui küpsetaja ei ole võidu väljakuulutamise ajal kohapeal).

6. Konkursile toodud õunakoogid nummerdatakse suvalises järjekorras. Nummerdatud koogi küpsetaja andmed on teada ainult festivali korraldajale.

7. Parima õunakoogi valimiseks ei moodustata festivalil hindamiskomisjoni.

8. Parim õunakook selgub festivali külastajate eelistuste järgi kohapeal. Võidab enim hääli saanud õunakook.

9. Konkurss kestab 3 tundi, alates kella 12.00 kuni 15.00. Võitja kuulutatakse välja kell 16.00.

10. Konkursile võib registreerida ka varem kui 30. september aadressil piilsikulaselts@gmail.com või telefonil 53313007. 
Eelmine
Jaaniku võistluste ja konkursside tingimused
Järgmine
Õunafest 2023

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: